Váltás az akadálymentes honlapra2023. február 06. | Ma Dorottya és Dóra napja van.

Márton napi forgatag - 2022

Óvodánkban első alkalommal került megrendezése a Márton napi forgatagunk, ahol a gyermekek a szüleikkel együtt vehettek részt egy fergeteges mulatságon. Az este folyamán óvodásaink tököt faragtak és festettek szüleikkel együtt, mely alkotásokat ki is állítottuk az óvoda udvarán. A faragás után a gyermekekkel együtt éneklésre és táncra buzdítottuk a szülőket is. A mulatozás után következett a lámpás felvonulás, ahol a gyermekek saját készítésű lámpásaikkal vonulhattak végig. A rendezvény végeztével finom libazsíros kenyérrel és meleg teával kínáltuk meg a résztvevőket. A későbbiekben szeretnénk még több ilyen, jó hangulatú rendezvényt szervezni, ezzel is hagyományt teremtve Óvodánkban.